Çağrı Merkezi +90 372 638 60 70

Misyon & Vizyon

Vizyon

Yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmak.

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentileri doğrultusunda kalite ve hizmet mükemmelliğinden ödün vermeden ve karşılıklı güven ile önem verdiğimiz duygunun sınırsız müşteri memnuniyetinden geçmesi.

Çalışanlarımızda bilinç ve aidiyetlik duygusu ile yenilikçi ve yükselen başarı adımlarını birlikte ekip duygusuyla atmak. Yapılan ekip çalışmalarıyla kalite düzeyini sürekli en üst seviyeye çıkaran bir firma olmak.

İş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğal kaynakları önemseyerek, etik değerlerden ödün vermeden, yasa ve mevzuatlara uygun çalışmak.

Ürünlerimiz, tedarikçilerimizden başlayan serüvenle müşterilere hatta onların müşterilerine kadar olan süreçte kalitesini uluslararası standartların üzerine çıkararak geliştirmek ve iyileştirmek temel ilkemizdir.

Hem kuruluşumuz içerisinde, hem de müşteri ve tedarikçilerimiz ile sağlıklı bir iletişim ağı kurarak sürekli değer katmak.

Misyon

Müşterilerine ve çalışanlarına vermiş olduğu değerle adından söz ettiren, sektöründe güvenilir, tavsiye edilen ,müşteri memnuniyetine odaklı ve ihracatlar ile dış dünyaya açılmış, yeniliklere açık sektöre yön veren ve özellikle en iyi sandalye üreticisi markasının başında gelen bir firma olmaktır.