Çağrı Merkezi +90 372 638 60 70

Hakkımızda

Sandalye fabrikası olarak sizlerle 21.350 m’2 kapalı 42.500 m’2 açık alan toplam da ise 62.500 m’2 üzerinde faaliyet göstermekteyiz.

Üretim anlayışında kaliteyi ön plana çıkaran SANDALYE FABRİKASI ,firmaların müşteri odaklı stratejisinin müşteri temas noktalarında ki tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi firmaların performansını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Sandalye fabrikası olarak firmamızın geleceği açısından müşteri sadakatinin, bizleri rekabette öne geçirecek en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincindeyiz.

Bu sebeple de zamanımızın büyük bir bölümünü , müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön görmek ve karşılamak ve de müşteri bağlılığını yükseltmek için harcamaktayız. Ürünlerimizin güvenilirliği ile birlikte çalışanlarımızın müşteri odaklı ve özenli yaklaşımı ‘Sandalye Fabrikası’nı tercih edersem, sorun yaşamam’ güvencesini vermektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetler satış sonrası desteği gerektirdiğinden, müşterimiz bizi ‘çözüm ortağı’ olarak görmelidir. Bu da, bizimle yaptıkları işlerden tam anlamıyla memnun kalmalarına bağlıdır.

“Güvenerek ,özendirerek , hayal ederek ve en iyisini düşünerek üretim yapıyoruz.”